Home / Короткий огляд подій / Прикриваються ветеранами

Прикриваються ветеранами

20 січня в приміщенні Сокальської райдержадміністрації проводила збори районна організація ветеранів України, а точніше – комуністи. Керівники спілки звертались з проханням надати приміщення і до міського голови м. Сокаль, і до голови районної ради. Проте їм відмовили. Зате заступник голови Сокальської райдержадміністрації Анатолій Василишин дозволив у приміщенні РДА провести зустріч у сесійній залі районної ради, яку вона орендує в РДА, однак ніхто з керівників адміністрації не в праві розпоряджатися даним приміщенням.

 Зовсім випадково про це дізналися громадські активісти і звернулись до пана Василишина з проханням відкликати дозвіл. Він, поспілкувавшись з організаторами, пояснив, що не має права надати приміщення сесійної зали. Поки активісти чекали комуністів на сходах до сесійної зали, ті уже піднялись іншими в малу залу, котра була відчинена.

 Оскільки приміщення зайняли без дозволу, громадські активісти звернулися до правоохоронних органів. Їм пояснили: для того, щоб прибули правоохоронці, заступникому голови Сокальської райдержадміністрації необхідно звернутися в Сокальське відділення поліції, зателефонувавши на номер "102". Та на цьому, по суті, усе і закінчилось. Адже ніхто не посмів літніх людей пхати в спину і виганяти.

Висновки робіть самі. А на майбутнє просимо усіх бути небайдужими і не допускати, щоб комуністи, прикриваючись різноманітними спілками, організаціями чи новоствореними партіями, знову не спробували збиратись та щось вирішувати. Вони своє право на це давно уже втратили!

Ольга Петринка, депутат Сокальської міської ради.         

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді шахтарі вимагають від влади зниження тарифів за воду

Своє невдоволення червоноградці вже давно проявляють ...