Home / Короткий огляд подій / ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ЗИМИ, ПОЛЬОВІ РОБОТИ…

ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ЗИМИ, ПОЛЬОВІ РОБОТИ…

Голова райдержадміністрації Микола Мисак провів нараду за участю начальників відділів та структурних підрозділів РДА, керівників управлінь, установ та організацій району. Було проаналізовано виконання доручень голови ЛОДА та РДА, обговорено заходи, які відбулись в районі за тиждень. Йшлося про підготовку та проведення місцевих виборів 31 жовтня 2010 року. М. Мисак акцентував увагу на питанні підготовки установ та організацій до роботи в осінньозимовий період та забезпеченні виконання районного бюджету.

За результатами декларування податку на додану вартість за серпень 2010 року підприємства району задекларували до сплати 9 млн.127 тис. грн., в тому числі ДП "Львіввугілля" 5 млн. 835 тис. грн., ДВАТ "Шахта "Надія"  2 млн. 75 тис. грн., ДП "Борокський спиртозавод" 173 тис. грн., ТзОВ "Вемо"  170 тис. грн. Про це на нараді в РДА повідомив перший заступник начальника ДПІ у Сокальському районі Ігор Пакулець.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Володимир Огінський повідомив, що в управлінні зареєстровано 569 заяв від мешканців району на призначення житлових субсидій. Вже 67 громадян їх отримують, решта заяв знаходяться на стадії опрацювання. Управління праці та соціального захисту населення спільно з Сокальським центром зайнятості проводять роботи щодо залучення на громадські роботи через органи місцевого самоврядування працівників, які вестимуть роз"яснювальну роботу, допомагатимуть збирати документи по призначенню житлових субсидій.

Начальник управління агропромислового розвитку Ігор Шайнога доповів, що запланована площа посіву цукрових буряків становить 3673 га, на 21 вересня викопано 1100 га, що становить 29,9%. Накопано цукрових буряків 43450 тонн, урожайність становить 395 цнт з гектара. Вивезено 29 тисяч тонн. Посіяно ріпаку 5022 га. Посіяно озимих зернових на площі 5806 га, що становить 30%  до плану, пшениці  5 011 га; жита  374 га; ячменю  421 га та ін.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

МЗС попереджає українців про “тихий страйк” польських митників на кордоні

Польські митники оголосили “тихий страйк” – ...