Home / Короткий огляд подій / ПРО ПРОТИПОЖЕЖНИЙ СТАН ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ

ПРО ПРОТИПОЖЕЖНИЙ СТАН ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ

Протягом вересня-жовтня працівники сектора з питань наглядовопрофілактичної діяльності Сокальського РВ ГУ МНС України в Львівській області провели планові та позапланові перевірки приміщень, де розташовані виборчі дільниці. Більшість з них відповідають вимогам протипожежних норм і правил. Однак викликає занепокоєння протипожежний стан виборчої дільниці, розташованої в Народному домі с. Суховоля. Ця будівля в аварійному стані. Протягом багатьох років не проводилась вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій даху.

Освітлювальна електромережа не відповідає вимогам «Правил улаштування електроустановок» і непридатна для експлуатації. Пічне опалення не відремонтоване. Приміщення не обладнане первинними засобами пожежогасіння, телефонним зв’язком.

Незадовільний протипожежний стан будівель Народних домів в селах Межиріччя, Савчин, Стаївка, Зубків, Переспа. У вищезазначених будівлях не проведено ремонт освітлювальної електромережі, заміри опору ізоляції, їх не забезпечено первинними засобами пожежогасіння.
В багатьох приміщеннях та будівлях установ, де розміщені виборчі дільниці, характерними залишаються такі порушення правил пожежної безпеки, як відсутність сертифікованих вогнегасників та протоколів заміру опору ізоляції електромереж.

Неналежний протипожежний стан приміщень виборчих дільниць може призвести до виникнення пожежі та загибелі людей.
Сокальський РВ вважає за доцільне терміново вирішити питання про виділення коштів на виконання протипожежних заходів на об’єктах, де розташовані виборчі дільниці, та зобов’язати керівників територіальних громад, установ і голів виборчих комісій довиконати приписи державного пожежного нагляду в повному обсязі у встановлені терміни.

Петро ГРУБЕР, інспектор СзПНПД Сокальського РВ ГУ МНСУ у Львівській області. 

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахтарям ДП Львівугілля повністю погасили борг по зарплаті за січень 2018 року

В понеділок, 12 березня за інформацією ...