Home / Короткий огляд подій / Прокуратура Сокальського району про пожежу в Сокальській виправній колонії

Прокуратура Сокальського району про пожежу в Сокальській виправній колонії

27 березня  приблизно о 14 годині 30 хвилин на території Сокальської виправної колонії № 47 виникла пожежа даху одного з житлових корпусів, де утримувались засуджені до довічного позбавлення волі та інші ув’язнені. Засуджених з місця пожежі евакуйовано силами працівників колонії в безпечну зону в межах колонії.

На місце пригоди для ліквідації пожежі виїхали працівники Сокальського РВ ГУ МНС України у Львівській області в складі 2 екіпажів, а в подальшому – 16 екіпажів з найближчих районів та м. Львова. Пожежу повністю ліквідовано близько 18 годин, однак вогнем знищено дах, частину житлових приміщень колонії, а також будівлі старого монастиря.

За вказаним повідомленням на місце події прибуло керівництво прокуратури області, міліції, пожежної безпеки, обласної адміністрації, внутрішніх військ, спеціалісти та експерти.  

Для недопущення втечі та підтримання порядку серед ув’язнених організовано посилену охорону периметру колонії з числа військовослужбовців внутрішніх військ та працівників БМОП «Беркут», а частину з ув’язнених перевезено до інших виправних установ.

Потерпілих внаслідок пожежі немає, сума збитків та причини пожежі  встановлюються.

За даним фактом порушена та розслідується кримінальна справа за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило майнову шкоду.

Роман ШАРКО,
прокурор Сокальського району.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

вертолітний майданчик в Жулянах

У Сокальському районі прикордонники облаштують вертолітний майданчик біля села Жужеляни

У Сокальському район Львівщини прикордонники збудують ...