Home / Стислий огляд подій / Перевірка виконання вимог земельного законодавства

Перевірка виконання вимог земельного законодавства

Прокуратура району провела перевірку з питань використання органами місцевого самоврядуван­ня, органами виконавчої влади, державного кон­тролю земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення.

Згідно з даними Державного земельного кадас­тру на території Сокальського району розташовані 3119,1 га земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення.

Проведеною перевіркою встановлено, що орга­нами місцевого самоврядування району, в тому числі Великомостівською міською радою, Тартаків­ською та Волсвинською сільськими радами, в по­рушення вимог ст. 12  Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядуван­ня в Україні», ст.ст. 2, 35 Закону України «Про землеустрій" інвентаризацію земель природно-заповідного фонду на даний час не проведено, межі земель природно-заповідного фонду та іншо­го природоохоронного призначення не встановле­но і не закріплено на місцевості.

Таким чином, проведення перевірки засвідчило, що вищезгаданими органами місцевого самовря­дування та їх виконавчими органами не викону­ються вимоги земельного та природоохоронного законодавства, а відсутність належного самовряд­ного контролю створює сприятливі умови для не­законного використання особливо цінних земель Сокальського району, їх самовільного захоплення, пошкодження та заподіяння незворотної шкоди існуючій екологічній системі.

Для усунення виявлених порушень у вказані органи місцевого самоврядування прокуратурою району внесено подання.

Іван  КАЛЬКА,
прокурор прокуратури Сокальського району.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...