Home / Короткий огляд подій / Провокаційні заяви вважаю безпідставними – Наталія Карташова про проблеми з пасажирськими перевезеннями на Сокальщині

Провокаційні заяви вважаю безпідставними – Наталія Карташова про проблеми з пасажирськими перевезеннями на Сокальщині

З 25 лютого 2012 року в Сокальському районі ПП «Львівське автотранспортне підприємство» незаконно припинило перевезення пасажирів.

На прохання голови районної державної адміністрації про виконання умов договору керівництво підприємства не відреагувало.

У програмі «Діалоги», яка вийшла в прямому ефірі радіо «Сокаль» 28 лютого цього року, на мою адресу та адресу народного депутата України Петра Писарчука з уст депутата районної ради, представника ВО «Свобода» Тараса Стародуба прозвучали звинувачення у політичному тиску.
Хочу спростувати ці безпідставні звинувачення і пояснити суть справи.

До мене, як до депутата районної ради, звернулися окремі перевізники з проханням захисту їх прав та інтересів, як суб’єктів підприємницької діяльності, що порушує ПП «Львівське автотранспортне підприємство». Я підготувала відповідне звернення до народного депутата України Петра Писарчука, який, в свою чергу, зініціював проведення перевірок законності здійснення перевезень на автобусних маршрутах загального користування вищезгаданим підприємством.

За результатами перевірки прокуратура Львівської області винесла протест на незаконні дії Львівської облдержадміністрації при укладанні 29.07.2011 р. та 25.08.2011 р. додаткових угод до договорів з ПП Кінахом А. М. про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Тому всі провокаційні заяви про здійснення політичного тиску з боку райдержадміністрації вважаю безпідставними. Хочу також повідомити, що суб’єкти господарювання, що на сьогоднішній день здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, належать до різних політичних сил, зокрема до партії «Батьківщина». Звинувачення про якийсь дивний тиск на них, як на представників опозиційної до влади сили, відсутні.

Хочу порекомендувати окремим представникам ВО «Свобода» не займатися політичною демагогією, а чесно і прозоро працювати на благо громади району.

Наталія КАРТАШОВА, депутат районної ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

дтп маршрутка Сокаль Львів

Біля Боянця у ДТП потрапила маршрутка Сокаль-Львів

Пригода сталась біля села Боянець, на ...