Home / Короткий огляд подій / Регіональна програма підтримки комунальних ЗМІ

Регіональна програма підтримки комунальних ЗМІ

У Львівській обласній раді з ініціативи постійної комісії з питань культури, історикокультурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації відбулася зустріч керівництва ради та депутатів з редакторами районних ЗМІ. У зустрічі взяли участь перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій, голова постійної комісії з питань бюджету, соціальноекономічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик, голова та члени комісії з питань культури, історикокультурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Орест Шейка, Ігор Криськів, Іван Грицьків, Теодор Кукурудза, Тарас Курчик. На нараді також були присутні заступник начальника управління з питань соціальнокультурної діяльності обласної ради Андрій Холявка, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Ярослав Климович, представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Петро Цеголко, представники обласної державної адміністрації.

Мета зустрічі – обговорення проекту регіональної програми підтримки місцевих засобів масової інформації на 2012 рік. Орест Шейка та Ярослав Качмарик окреслили перед присутніми завдання та мету програми та закликали редакторів до обговорення її проекту.

Попри низку зауважень редакційного характеру, всі промовці наголошували, що вперше за 20 років незалежності обласна влада, в особі обласної ради згадала про комунальні ЗМІ і захотіла допомогти. Як зазначив голова обласної спілки журналістів Ярослав Климович, Олег Панькевич перший керівник області, який не просто зустрівся з журналістами і щось пообіцяв, а й побачив проблему, і зробив реальні кроки назустріч. Регіональна програма – це реальна підтримка журналістики, зокрема, комунальних засобів масової інформації.

Регіональна програма підтримки місцевих засобів масової інформації на 2012 рік передбачає два етапи. На першому – обласна рада надасть підтримку комунальним ЗМІ для зміцнення матеріальнотехнічної бази редакцій. На другому – відбудеться обласний конкурс «Четверта влада». Конкурс передбачає чотири номінації: «Найкраща районна газета», «Найкраща міська газета», «Найкраща районна (міська) телерадіоорганізація області», «Найбільш резонансний, соціально важливий цикл публікацій з питань діяльності місцевого самоврядування та розвитку територіальних громад». На реалізацію кожного з етапів в обласному бюджеті передбачено по 300 тисяч гривень.

На завершення наради перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій подякував усім присутнім за співпрацю в розробці та вдосконаленні проекту регіональної програми підтримки місцевих засобів масової інформації на 2012 рік та повідомив, що вже на другому пленарному засіданні XV сесії депутати обласної ради розглянуть цю програму.

Василь СОРОЧУК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулося засідання двох постійних комісій та президія Сокальської районної ради

У понеділок, 25 червня 2018 р., ...