Home / Короткий огляд подій / Рятувальник району провели профілактичне відпрацювання в селі Жвирка

Рятувальник району провели профілактичне відпрацювання в селі Жвирка

Цього тижня рятувальники Сокальського районного сектору Головного Управління ДСНС України у Львівській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання смт. Жвирка Сокальського району. Метою таких заходів є запобігання виникненню пожеж та зменшення кількості травмованих і загиблих на них людей. До профілактичної акції залучались також представники органів місцевої влади.

Загалом, рятувальникам ДСНС вдалося поспілкуватися та проінструктувати близько 30 місцевих жителів. Профілактичні бесіди та перевірки стану пожежної безпеки також проводились з членами малозабезпечених та багатодітних сімей, а також із самотніми людьми похилого віку.

Увагу господарів осель звернули на те щоб вони забезпечили належний протипожежний стан своїх помешкань, дотримувалися правил пожежної безпеки при користуванні електричними та газовими приладами. Крім того, вогнеборці вказали громадянам на те, які порушення необхідно усунути, аби не допустити виникнення пожеж та нагадали послідовність дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині горів торф

10 листопада у Сокальському районі сталася ...