Home / Короткий огляд подій / Від сьогодні на сайті Львівської обласної ради більше інформації про проекти розвитку та адміністративні одиниці області

Від сьогодні на сайті Львівської обласної ради більше інформації про проекти розвитку та адміністративні одиниці області

На офіційному веб-сайті Львівської обласної ради створено два нових розділи: «Адміністративно-територіальний поділ Львівської області» і . Обидва розділи створені у форматі інтерактивної карти.

Зокрема, у розділі про проектну діяльність можна ознайомитись з інформацією про проекти, які були реалізовані в рамках виконання обласних конкурсів, Всеукраїнського конкурсу, а також проектів мтд, що співфінансуються з обласного бюджету. Також у розділі розміщуються оголошення про грантові конкурси.

Відповідно, у розділі щодо адміністративно-територіального поділу Львівської області подано інформацію про райони, міста, селища та села Львівщини.

Інформація на обох розділах буде доповнюватися. З цією метою передбачено зворотній зв’язок з відвідувачами сайту. Зокрема, це стосується інформації про населені пункти. Кожен відвідувач може надати інформацію про населений пункт і ця інформація, після опрацювання, буде розміщена на сайті Львівської обласної ради.

Відзначимо, що зазначені розділи створені в межах реалізації Львівською обласною радою та Фондом Східна Європа проекту «е-Урядування-2014», за фінансової підтримки Координатора проектів ОБСЄ.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА звітував про роботу у 2017 році

У понеділок, 12 березня, відбувся звіт ...