Home / Короткий огляд подій / Сільським та селищним радам – комплекти спортивного інвентаря

Сільським та селищним радам – комплекти спортивного інвентаря

Під час ХV сесії Львівської обласної ради, яка відбулася 28 лютого цього року, затверджено обласну програму підтримки та розвитку спорту в сільській місцевості на 2012 рік, якою передбачено придбання для усіх 666 сільських та селищних рад Львівщини комплектів спортивного інвентаря. Обсяг бюджетних призначень на виконання цієї Програми – 500,00 тис. грн.

Передбачається, що формування комплектів такого інвентаря (вартість кожного 750 грн.) відбуватиметься у трьох варіантах (один комплект для однієї сільської ради на вибір):

Комплект № 1 (волейбольний): сітка для гри у волейбол; волейбольний м’яч (м’ячі); набір для гри в шахи; набір для гри в настільний теніс або бадмінтон.

Комплект № 2 (баскетбольний): кільце з сіткою для гри в баскетбол (можливо два); баскетбольний м’яч (м’ячі); набір для гри в шахи; набір для гри в настільний теніс або бадмінтон.

Комплект № 3 (футбольний): сітка на ворота для гри у футбол (можливі дві); футбольний м’яч (м’ячі); набір для гри в шахи; набір для гри в настільний теніс або бадмінтон.

Передбачається, що сільські (селищні) ради беруть на себе зобов’язання впорядкувати відповідний спортивний майданчик або відповідне приміщення.

Ганна КОСТЮК, депутат Львівської обласної ради.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді двоє осіб отруїлись, ймовірно, чадним газом

8 січня об 11:54 год. у ...