Home / Короткий огляд подій / Сільським та селищним радам – комплекти спортивного інвентаря

Сільським та селищним радам – комплекти спортивного інвентаря

Під час ХV сесії Львівської обласної ради, яка відбулася 28 лютого цього року, затверджено обласну програму підтримки та розвитку спорту в сільській місцевості на 2012 рік, якою передбачено придбання для усіх 666 сільських та селищних рад Львівщини комплектів спортивного інвентаря. Обсяг бюджетних призначень на виконання цієї Програми – 500,00 тис. грн.

Передбачається, що формування комплектів такого інвентаря (вартість кожного 750 грн.) відбуватиметься у трьох варіантах (один комплект для однієї сільської ради на вибір):

Комплект № 1 (волейбольний): сітка для гри у волейбол; волейбольний м’яч (м’ячі); набір для гри в шахи; набір для гри в настільний теніс або бадмінтон.

Комплект № 2 (баскетбольний): кільце з сіткою для гри в баскетбол (можливо два); баскетбольний м’яч (м’ячі); набір для гри в шахи; набір для гри в настільний теніс або бадмінтон.

Комплект № 3 (футбольний): сітка на ворота для гри у футбол (можливі дві); футбольний м’яч (м’ячі); набір для гри в шахи; набір для гри в настільний теніс або бадмінтон.

Передбачається, що сільські (селищні) ради беруть на себе зобов’язання впорядкувати відповідний спортивний майданчик або відповідне приміщення.

Ганна КОСТЮК, депутат Львівської обласної ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Львівщині засуджено шахрайку, причетну до незаконного заволодіння коштами громадян під час продажу помешкання

Під приводом продажу нерухомого майна (квартири) ...