Home / Короткий огляд подій / Семінар-навчання землевпорядників

Семінар-навчання землевпорядників

У райдержадміністрації відбувся семінар-навчання землевпорядників місцевих рад району з надання роз’яснень та консультацій щодо виконання Законів України «Про засади і протидії корупції», «Про доступ до публічної інформації», дотримання діючих і нових норм в земельному законодавстві.

Перед присутніми виступили завідувач навчально-організаційного сектору Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Львівського регіо-нального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Григорій Гембарський та заступник начальника головного управління Держземагентства у Львівській області Сергій Бермес. В семінарі також взяли участь голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Кущак, заступник начальника відділу Держземагентства у Сокальському районі Петро Романюк та сільські голови.

Микола КУЗЬМИЧ.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...