Home / Короткий огляд подій / Шахтарі шахти на Львівщині пікетували податкову

Шахтарі шахти на Львівщині пікетували податкову

22 вересня працівники шахти «Надія» (директор Микола Криштопа) пікетували Сокальську ОДПІ. Гірники барабанили у бочки, стукали шахтарськими касками. Вони вийшли на пікет, висловлюючи обурення роботою податківців та вимагаючи люстрації. Напередодні Сокальська ОДПІ стягнула з підприємства податковий борг у сумі майже 350 тис. грн. Шахтарі якраз виконали річний план з видобутку вугілля, мали отримати грошові премії, а залишилися без грошей. Відтак люди прийшли пікетувати податкову інспекцію.

З мітингувальниками зустрілися голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, заступник голови Сокальської РДА Анатолій Василишин, заступник начальника Сокальської ОДПІ Олег Сольвар. Створили робочу групу, яка вивчить питання щодо реструктуризації податкового боргу копальні «Надія», бо нині шахта має 139 млн. грн. податкових зобов’язань, які погасити в нинішній час просто неможливо.

Як податкова інспекція, так і шахта «Надія» спільно напишуть клопотання у Вищий адміністративний суд, щоб судову справу про сплату боргів перенесли. Анатолій Василишин та Ігор Дацюк заявили шахтарям, що готові спільно з податківцями працювати в складі робочої групи, щоб знайти вихід із ситуації, яка склалася на підприємстві.

Ольга ДИЛИН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З 9 жовтня в Червонограді буде проводитися промивка водомереж – запасайтеся водою

Відповідно до повідомлення адміністрації КП “Червоноградводоканал”, ...