Home / Короткий огляд подій / Скоро буде газ у Ванові

Скоро буде газ у Ванові

Літо  пора відпочинку, але не для сільських голів, бо саме у цю пору року можна вирішити чимало нагальних проблем.

У Ванові провели поточний ремонт вулиці Вишневої. Понад 50 тисяч гривень на ремонт виділили з обласного та місцевого бюджетів. Нині сільська рада працює над документацією по прокладенню підвідного газопроводу до села.

Також продовжують будівництво газопроводу в Низах. З кожного господарства збирають гроші, а також на це виділено 167 тис. грн. з місцевого бюджету. Якщо буде сприяння районної та обласної влад, то, сподіваємось, до кінця цього року “голубий вогник” з’явиться в усіх оселях низівчан. 
Ванівська сільська рада активно бере участь у проектах, які дають змогу додатково залучати кошти на розвиток сіл. Нещодавно виграли конкурс мікропроектів обласної ради на тему: "Створення культурнопросвітницького центру громади села Глухів". За кошти, які надійдуть від проекту, плануємо зробити капітальний ремонт Народного дому в с. Глухів: замінити покрівлю, встановити металопластикові вікна, утеплити фасад. Громада цього села також реалізовує проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду2". Зареєстрували громадську організацію "Єдність", провели опитування серед жителів села і вирішили за кошти від проекту відремонтувати фельдшерськоакушерський пункт, що покращить умови надання медичної допомоги.

Нині багаточисельна ванівська громада готується до святкування Дня села. Стало доброю традицією  відзначати День села і День шахтаря одночасно, бо в наших селах живе чимало гірників.

Галина ПАГУЛА,
Ванівський сільський голова.           

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині тривають Дні профілактики патології шийки матки та молочної залози

До 19 жовтня на Сокальщині проходитиме ...