Home / Короткий огляд подій / Слава героїв не вмре, не поляже!

Слава героїв не вмре, не поляже!

У Хороброві відбувся концерт "Слава героїв не вмре, не поляже!", присвячений 70літтю від дня створення УПА. У святкуванні, окрім учасників художньої самодіяльності, взяли участь жителі села, священики обох парафій: отці Роман та Василь, а також гості  народний депутат України Володимир В’язівський та ексголова районної ради Олег Солодяк. Кожен з них звернувся до людей з короткою промовою, громаді села вручили добірку книжок, серед яких і праця Івана Дзюби.

Глядачі упродовж всього виступу мали нагоду побачити інсценізації, послухати поезії та пісні. Найбільше запам’ятався продекламований Юлією Вовчак вірш "Мати", автором якого є угринівська поетеса Любов Рибак.

Особливу увагу привернуло музичне наповнення концерту. На сцені під музичний супровід, а також акапельно звучали сольні, дуетні пісні і, навіть, тріо. Перед присутніми виступив жіночий вокальний ансамбль.

Завершили свято виконанням державного Гімну та заключним словом організатора концерту, завідувача Народного дому Ярослава Вовчака.
Марічка МИШОК.

с. Хорообрів.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Поліція затримала червоноградця, який у Золочеві обікрав квартиру на майже 250 тисяч гривень

За інформацією відділу комунікації поліції Львівщини ...