Home / Короткий огляд подій / Слава героїв не вмре, не поляже!

Слава героїв не вмре, не поляже!

У Хороброві відбувся концерт "Слава героїв не вмре, не поляже!", присвячений 70літтю від дня створення УПА. У святкуванні, окрім учасників художньої самодіяльності, взяли участь жителі села, священики обох парафій: отці Роман та Василь, а також гості  народний депутат України Володимир В’язівський та ексголова районної ради Олег Солодяк. Кожен з них звернувся до людей з короткою промовою, громаді села вручили добірку книжок, серед яких і праця Івана Дзюби.

Глядачі упродовж всього виступу мали нагоду побачити інсценізації, послухати поезії та пісні. Найбільше запам’ятався продекламований Юлією Вовчак вірш "Мати", автором якого є угринівська поетеса Любов Рибак.

Особливу увагу привернуло музичне наповнення концерту. На сцені під музичний супровід, а також акапельно звучали сольні, дуетні пісні і, навіть, тріо. Перед присутніми виступив жіночий вокальний ансамбль.

Завершили свято виконанням державного Гімну та заключним словом організатора концерту, завідувача Народного дому Ярослава Вовчака.
Марічка МИШОК.

с. Хорообрів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині тривають Дні профілактики патології шийки матки та молочної залози

До 19 жовтня на Сокальщині проходитиме ...