Home / Стислий огляд подій / Випадки сказу серед тварин – на Сокальщині

Випадки сказу серед тварин – на Сокальщині

 На Сокальщині продовжують реєструвати випадки сказу серед тварин. У жовтні ц. р. відстрілили 20 лисиць. Дослідження підтвердили, що чотири з них були хворі на сказ, їх застрелили на сільськогосподарських угіддях Сокальської міської, Жвирківської селищної, Боб’ятинської сільської рад; а також підтверджено сказ в кота, якого переїхав автомобіль у Сокалі, на вул. Тартаківська.

 
Сказ – надзвичайно небезпечне вірусне захворювання домашніх і диких тварин. Людина заражається при укусі чи потраплянні на ушкоджену шкіру слини хворої на сказ тварини. З моменту укусу до виникнення захворювання може пройти від двох тижнів до року.
 
Першими ознаками хвороби є: пекучий біль у місці укусу, безсоння, збудження, страх, водобоязнь. Збудження змінюється паралічем, розладом серцебиття та дихання і смертю хворого.
 
Сказ – хвороба невиліковна і стовідсотково смертельна! Для осіб, яких покусали хворі тварини, єдиною надією вберегтися від захворювання є своєчасно проведені щеплення. Їх необхідно прийняти повністю і без пропусків. Під час лікування дуже важливо дотримуватись встановленого лікарем режиму, не можна переохолоджуватись чи перегріватись, фізично перевтомлюватись, вживати спиртні напої.
 
Просимо всіх людей, яких покусали тварини, звернутися в Сокальську поліклініку.
 
Оксана СЛИВІНСЬКА,завідувач епідвідділом райсанепідстанції.
 
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчан просять 22 січня вивісити Державний Прапор України на будинках

Звертаємося до громадськості Сокальщини 22 січня ...