Home / Короткий огляд подій / Соціальних працівників значно побільшає

Соціальних працівників значно побільшає

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 26.04. 2012 р. №228/0/1512/56 та на виконання нових соціальних ініціатив Президента України для повного охоплення увагою держави найуразливіших громадян відбудеться модернізація соціальних служб. З цією метою Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», передбачено додаткову дотацію місцевим бюджетам для покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення.

Додаткова дотація спрямовується на введення у Сокальському районі 46 посад фахівців із соціальної роботи, які займатимуться виявленням вразливих категорій громадян, зокрема підлітків, сімей з дітьми, молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах та здійснюватимуть їх соціальне інспектування й оцінку потреб. Вони ж проводитимуть соціальний супровід сімей з дітьми під час перебування в складних життєвих обставинах.

Фахівці з соціальної роботи працюватимуть на території сільських та міських рад, відповідно до кількості населення з розрахунку один фахівець для роботи у сільській місцевості з населенням до 1500 осіб та 3000 осіб міського населення. На даний час у центрі зайнятості пройшло навчання 27 кандидатів на ці посади.

Ірина МАРЦИНЮК, начальник відділу соціальної роботи ЦСССДМ. 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

вертолітний майданчик в Жулянах

У Сокальському районі прикордонники облаштують вертолітний майданчик біля села Жужеляни

У Сокальському район Львівщини прикордонники збудують ...