Home / Короткий огляд подій / Сокаль-гора зазеленіє

Сокаль-гора зазеленіє

21 квітня ц. р. на Сокаль-горі пройшла перша толока по її озелененню. І хоч на заклик ініціативної групи відгукнулись лише дванадцять ентузіастів, але вони провели значну роботу: за півдня висадили майже 300 дерев дуба червоного, берези, клена, горобини. Навіть якщо вони всі не приживуться, то з часом гора, на радість молоді і літнім людям, всеодно змінить свій вигляд.

Учасників толоки дуже підбадьорила присутність голови земельної комісії міської ради Юрія Товарянського. Адже офіційного рішення про озеленення Сокаль-гори поки що немає і присутність представника влади в якійсь мірі легалізувала нашу роботу, тим більше, що п. Юрій і члени його родини власноруч теж висадили саджанці на чималій ділянці. Сумлінно працювали Борис Кусий, Володимир Калута, Євген Ковальов, Валерій Шибанов, Володимир Баштик, Микола Подпорін, Ігор Коберенко, Василь Солтис, Геннадій Місюренко.

Крім цього, толока показала, що громаді цілком під силу озеленити гору зі сторони Сокаля, особливо якщо залучити до цієї справи молодь міста і Поториці. Також стає очевидним, що звернута до Сокаля і Поториці частина гори повинна являти собою не парк в його традиційному вигляді, а суцільний лісовий масив, на верхній точці якого буде споруджено запланований пам’ятний знак та оглядовий майданчик.

Вірю, що до цього проекту долучиться і районна влада, адже глибокий яр, який тягнеться аж до Романівського лісу, так і проситься, щоб його засадили деревами. Але це вже повинно включити у свої плани лісове господарство. До речі, окремо хочу подякувати керівництву Сокальського ДЛГП "Галсільлісу", яке безкоштовно виділило саджанці дерев, а головний інженер М. Шпуляр, не зважаючи на хворобу, особисто прибув на Сокаль-гору, щоб пересвідчитися чи не виникло якихось проблем.

Сподіваюсь, що в кінці жовтня, коли знову висаджуватимемо дерева, учасників толоки буде значно більше, що до нас приєднаються працівники районної лікарні, а також члени партії зелених, керівник якої Б. Кусий ввійшов в ініціативну групу по озелененню Сокаль-гори і якому логічно було б очолити її.

Тадей МАРКЕВИЧ,
член ініціативної групи.

Фото Юрія Товарянського.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулося засідання двох постійних комісій та президія Сокальської районної ради

У понеділок, 25 червня 2018 р., ...