Home / Короткий огляд подій / Сокальчани – учасники обласної олімпіади на тему «Перспективи розвитку туризму та курортної сфери в Карпатському регіоні»

Сокальчани – учасники обласної олімпіади на тему «Перспективи розвитку туризму та курортної сфери в Карпатському регіоні»

Четверо старшокласників шкіл Сокальщини Андрій Гембар і Назарій Михальчук (Савчинська ЗШ), Марія Матковська (Хлівчанська ЗШ) та Наталія Зеліско (Сокальська гімназія) взяли участь у другому, фінальному етапі десятої обласної олімпіади на тему «Перспективи розвитку туризму та курортної сфери в Карпатському регіоні». Цей фінальний етап олімпіади відбувся у Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського у Львові. Тільки 66 старшокласників із 300 конкурсантів брали у ньому участь, бо їх друковані та ілюстровані реферати визнано кращими. Учні змагалися у секціях «Туризм», «Краєзнавство» та «Екологія в туризмі». Андрій Гембар, Назарій Михальчук і Марія Матковська взяли участь у секції «Туризм», а Наталія Зеліско – у «Краєзнавстві».

За підсумками двох етапів обласної олімпіади Андрій Гембар і Марія Матковська вибороли треті місця і їх нагородили грамотами. Також нагороду «За високий рівень знань» отримала сокальська гімназистка Наталія Зеліско.

Олег ЧЕРЕШНЕВСЬКИЙ, керівник гуртків Сокальського БДЮТ.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

вертолітний майданчик в Жулянах

У Сокальському районі прикордонники облаштують вертолітний майданчик біля села Жужеляни

У Сокальському район Львівщини прикордонники збудують ...