Home / Стислий огляд подій / Сокальщина готується до Дня Героїв Небесної Сотні

Сокальщина готується до Дня Героїв Небесної Сотні

15 лютого відбулася нарад з підготовки заходів до Дня Героїв Небесної Сотні. У нараді взяли участь голова Сокальської РДА, заступник голови РДА, представники управління соціального захисту населення, відділу освіти, відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій та інші. Як зазначалося в ході наради, 20 лютого, з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, біля стели пам’яті Героям Небесної Сотні у м. Сокалі о 13.00 год. відбудеться панахида, віче, покладання квітів та запалення лампадок.

З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні в населених пунктах району пройдуть заходи за участю представників влади, депутатів, духовенства, громадськості.

В центральній районній бібліотеці та бібліотеках району відбудуться книжкові виставки, години спілкування, виставки-панорами, присвячені подіям Революції гідності. В навчальних закладах району, військових частинах, закладах культури – тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року та про їх учасників. Також в районному часописі „Голос з-над Бугу” та на ТРК „Сокаль” широко висвітлюватимуться заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, буде організовано цикли тематичних публікацій та радіопередач.

В ході наради присутні обговорили ряд організаційних питань.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання у Сокалі

15 січня рятувальники Сокальського районного сектору ...