Home / Короткий огляд подій / Сокальщину відвідала делегація із Дрогічина (Республіка Польща)

Сокальщину відвідала делегація із Дрогічина (Республіка Польща)

У середу 20 червня 2018 року Сокальський район відвідала делегація із міста Дрогічин (Республіка Польща).

Бурмістр гміни Дрогічин Войцех Божим та директор дому культури у місті Дрогічин Рафал Сівек зустрілися із головою Сокальської районної ради Миколою Паськом та заступником ради Василем Бойком. В ході зустрічі обговорювалися робочі моменти реалізації міжнародного проекту “Єднає нас Буг”, який передбачає створення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів, які поєднають Україну, Польщу і Білорусь.

Як зазначив, Микола Пасько, на своїй сторінці у фейсбук, разом із партнерами з Польщі домовились про поїздку дітей з міста Попасна Луганської області – теж партнерів Сокальщини, до Республіки Польща. “Провадимо гасло : ” Схід і Захід разом” в дію” – додав голова Сокальської районної ради.

Керівництво Сокальщини та Дрогічина також визначилися із культурним обміном колективів, зокрема польський танцювальний колектив “Крайка” із концертною програмою відвідає фестиваль “Белзька брама”, який відбудеться 15 липня у місті Белз, а ансамбль народної музики та пісні «Заспів» представлятиме Сокальщину на Днях Дрогічина 28-29 липня 2018 року.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині горів торф

10 листопада у Сокальському районі сталася ...