Home / Короткий огляд подій / Сокальська районна організація Товариства Червоного Хреста

Сокальська районна організація Товариства Червоного Хреста

Після того, як наша держава отримала незалежність, Український Червоний Хрест активно включився в роботу з реалізації норм і положень Женевських Конвенцій від 12 серпня 1949 року і додаткових протоколів до них щодо захисту жертв війни, у розробці яких Україна брала участь і ратифікувала їх. Безпосереднім напрямком реалізації цих документів стало створення у червні 1992 року в Товаристві Червоного Хреста України Служби розшуку.

Вже понад століття минуло з того часу, як закінчилася Друга світова війна. Однак донині люди звертаються до Служби розшуку Українського Червоного Хреста з надією розшукати близьку родину чи місце вічного спочинку воїнів. При підтвердженні наявності могили Служба розшуку оформляє відповідну довідку для відвідання могили за кордоном, яка дійсна для всіх рідних, і її термін необмежений. На жаль, Товариство Червоного Хреста України не має фінансової можливості надавати матеріальну допомогу для відвідування могил родичами.

До Сокальської районної організації Товариства Червоного Хреста для надання консультативних порад можна звернутися за телефоном: 73380 та прийти за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 44А.

Не втрачайте надії на розшук близьких і рідних людей, зв“язок з якими втрачено. Шукайте, допоки жевріє вогник надії.

Леся ПОЛІХА, голова Сокальської організації Товариства Червоного Хреста.             

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулося засідання двох постійних комісій та президія Сокальської районної ради

У понеділок, 25 червня 2018 р., ...