Home / Стислий огляд подій / На футбольному полі Жвирки спиляли… флагшток

На футбольному полі Жвирки спиляли… флагшток

24 травня  жителі смт.  Жвирка, які йшли на роботу, побачили, що на  футбольному полі не стало флагштока. Куди він подівся? Поки що загадка. Але, навіть у Біблії сказано, що  колись все таємне стає явним. Тож рано чи пізно гро­мада знатиме, хто зробив це. Та й  брати чуже не по-християнськи,  і як відомо, ще  ніхто не заробив на вкраденому, зате згубив утричі більше. Але це вже справа совісті.

Прикро, що  у когось піднялася рука спиляти флагшток. Це ж яка неповага до жвирківчан, які  декілька років тому з таким ентузіазмом облаштовували  футбольне поле, а потім уро­чисто освячували. Скільки літ потому  на флаг­штоці піднімали Державний прапор. А тут хтось, так  просто, зрізав  його на металобрухт чи влас­ний фундамент. Невже у когось  затьмарив­ся розум?

Флагшток з піднятим прапором, який майо­рить над Жвиркою, це  її гордість  та доказ того, що ми – українці. Так було заведено у  нашого народу.  Нині  люди стали байдужі до традицій та звичаїв, бо живуть з черствим серцем, і діють як вандали. Що їм флагшток чи прапор, коли в душі нема нічого святого…

Олег СОЛОДЯК,
голова ФСК «Буг» (смт. Жвирка).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...