Home / Короткий огляд подій / Свято для особливих мам

Свято для особливих мам

Вже більше року в Сокалі працює Центр реабілітації людей з особливими потребами «Промінь надії» при Сокальській районній асоціації інвалідів (вул. Чайков-ського 42).

Вперше в нашому місті відбувся вечір-зустріч «Особлива мама особливої дитини». Серед нас є багато жінок які виховують особливих діток, що народились з певними вадами. Їм потрібний постійний догляд. У таких випадках мами, зазвичай, не можуть влаштуватись на роботу чи займатися улюбленими справами. Тому дуже важливо підтримати, вислухати чи просто поспілкуватись за чашкою кави. Дорогі мами, ви такі ж, як усі, але трошки сильніші. У вас щире і добре серце, любов і терпіння, яке ви даруєте своїм діткам. Завдяки людям, які є небайдужими, 26 грудня минулого року нам вдалося провес-ти невеличке свято для мам, які виховують важкохворих дітей.

Висловлюємо вдячність спонсорам, які допомогли у проведенні свята «Особлива мама особливої дитини», а саме підприємцям: Н. Вавринчук, І. Пилипчуку, С. Петрушці, С. Кокотень, О. Багрій, Є. Куріловій та музиканту бару «Володар» п. Мирославу.

Нагадаю, що Центр реабілітації працює щовівторка та щочетверга. В нас є тренажерний зал, діють гуртки ручної роботи, проводяться святкові дискотеки, спортивні змагання та інші масо-ві заходи. Наші двері завжди відкриті для вас!

Надія СУЩЕНКО, працівниця Сокальської РАІ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Волонтери районної асоціації інвалідів взяли участь у тренінгу

28-29 травня найактивніші волонтери Сокальської районної ...