Home / Короткий огляд подій / Традиції продовжує молодь

Традиції продовжує молодь

На другий день Різдва в Народному домі с. Горбків, як ніколи, було людно. Жителі села після служби Божої разом з о. Богданом Гоєм прийшли сюди на "Святвечір", який підготували місцева бібліотекарка Любов Прохира і вихователька дитсадка Людмила Маціканич.

На честь дванадцяти апостолів приготували дванадцять пісних страв. Господиня Ольга Кальмук разом із господарем Іваном Солічем розповіли присутнім, що символізує кожна з них. Дошкільнята і учні молодших класів допомагали господарям відтворювати українські звичаї і обряди: прикрашали дідуха, стелили сіно, розкидали по ньому копійки, цукерки, грибочки, шкарлупки яєць, часник. Помолившись, сім’я сіла за вечерю.

Після неї родина зустрічала колядників. Це були дівчата старшої групи з школи катехизму. У їх виконанні прозвучала нова колядка "А ми люди подорожні" та багато інших. Своїми віншуваннями колядники прославляли новонароджене дитя. На завершення Святвечора молодь прийшла з вертепом, який підготував завідувач Народного дому Борис Марушко. Потім о. Богдан подякував всім аматорам сцени за чудово проведене свято, і всі присутні на ньому разом заколядували.

Свято вдалося на славу. З переповненими радістю серцями горбківчани поверталися додому.

Діна СКОЧКО,
секретар Поторицької сільської ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині горів торф

10 листопада у Сокальському районі сталася ...