Home / Короткий огляд подій / Сокальська районна Рада провела чергове пленарне засідання

Сокальська районна Рада провела чергове пленарне засідання

 2 листопада завершила роботу ХVІ сесія VІ скликання Сокальської районної ради. Це вже було третє пленарне засідання (про попередні «Голос з-над Бугу» інформував). 

 
На третьому пленарному засіданні депутати розглянули перенесені питання:
 
«Про звіт голови Сокальської районної держадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за І півріччя 2012 року та делегованих повноважень»; «Про недовіру голові Сокальської райдержадміністрації Карташовій Н. П.»; «Про інформацію тимчасової контрольної комісії зі сприяння підготовці та проведенню виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 р.».
 
У зв”язку з роботою Окружної виборчої комісії ОВО №124 у сесійній залі районної ради, це засідання сесії відбулося у Народному домі Сокаля. Голова районної ради Ігор Дацюк у вступному слові підкреслив, що виборці Сокальщини проявили політичну мудрість і проголосували на виборах за українські патріотичні сили і за єдиного кандидата від Об”єднаної опозиції Степана Курпіля. А щодо звіту очільника РДА, підкреслив, що Наталія Карташова скерувала листа у районну раду, в якому інформує, що звітуватиметься щорічно, а тепер інформацію надаватимуть керівники управлінь.
 
Заступник голови районної ради Володимир Чуб зачитав пропозиції та поправки до проекту рішення «Про виконання Програми соціальноекономічного та культурного розвитку Сокальського району за І півріччя 2012 року та делегованих повноважень», які вніс він та депутат Тарас Стародуб і погодили голови та представники фракцій. В цілому за проект рішення проголосувало 48 депутатів.
 
А голосування з питання «Про недовіру голові Сокальської райдержадміністрації Карташовій Н. П.» відбулося таємно. Для цього депутати створили лічильну комісію. У її склад увійшли: Богдан Орищин, Тарас Личко, Богдан Трибушок, Олег Кожушко, Юрій Семенчук. Головою комісії обрали Т. Личка. 
 
Зі 74 депутатів районної ради на пленарному засіданні були присутні 50. За недовіру голові Сокальської райдержадміністрації Н. П. Карташовій проголосував 41 депутат.
 
Було взято до відома інформацію депутата, члена тимчасової контрольної комісії зі сприяння підготовці та проведенню виборів народних депутатів України Романа Запісоцького. Його доповнили Тарас Стародуб, Володимир Чуб, Ярослав Гаврилів, Тарас Личко, Ігор Береза, Роман Шевчук, Олег Кожушко, Сергій Касян, Богдан Трибушок. Депутати вирішили звіт голови про результати роботи комісії заслухати на черговій сесії.
 
На цьому ХVІ сесія VІ скликання районної ради завершила роботу.
 
Василь СОРОЧУК.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З 9 жовтня в Червонограді буде проводитися промивка водомереж – запасайтеся водою

Відповідно до повідомлення адміністрації КП “Червоноградводоканал”, ...