Home / Стислий огляд подій / У Матівській школі з літа 2010 року розпочали роботи з облаштування внутрішніх туалетів

У Матівській школі з літа 2010 року розпочали роботи з облаштування внутрішніх туалетів

Ось уже два роки в районі успішно реалізовується Програма "Внутрішні туалети".

Починаючи з літа 2010 р., у Матівській ЗШ ІІІ ст. розпочали роботи з облаштування внутрішніх туалетів. Починали її з нуля: провели каналізацію, перегородили приміщення, поклали керамічну плитку та встановили сантехніку. Було витрачено багато коштів, які надійшли з районного бюджету, завдячуючи начальнику відділу освіти Сокальської РДА Р. Монастирському і з батьківського фонду. Великі зусилля до цієї роботи приклали батьки, фермер Микола Кушнір, працівники школи, бригада під керівництвом Геннадія Балашова.

І ось з 29 листопада 2010 р. у приміщенні школи функціонують внутрішні туалети. Учні і батьки дуже задоволені, адже перед освітянами стоїть не тільки завдання навчати та виховувати підростаюче покоління, але й піклуватися про здоров’я своїх вихованців, створювати їм належні умови.

Ми, батьки, вдячні директору школи Г. Дячок, начальнику відділу освіти РДА Р. Монастирському, технічному персоналу, фермеру М. Кушніру. Висловлюємо щирі слова подяки усім тим, хто надав допомогу у створенні внутрішніх туалетів та їх облаштуванні.

Галина БОБКО,
член батьківського комітету Матівської ЗШ ІІІ ст.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...