Home / Короткий огляд подій / У Сокальську центральну районну бібліотеку надійшли книжки із Канади

У Сокальську центральну районну бібліотеку надійшли книжки із Канади

Завдяки сокальчанці Оксані Гайдук у Сокальську центральну районну бібліотеку ім. В. Бобинського надійшли книжки із Канади. Колишня сокальчанка Надія Хмара, яка проживає в Монреалі, стала автором книгиспогадів про свою Батьківщину. Доля занесла її у чужі краї, проте сокальчанка не забуває про рідну Україну.

У книжці вона розповідає про свою розлуку із Сокальщиною та непросте життя за океаном. "Довелося боротися не лише за збереження фізичного існування, але й за те, щоб світло любови й пошани до всього рідного не погасло в моїй душі",  пише у вступі авторка.

Книжка-спогади "Позаростали стежкидоріжки" складається з 21 розділу, проте розпочинає книгу Надія саме із історії м. Сокаля. Розповідає про дитинство та батьків. Будучи гімназисткою, вела свій щоденник, у розділі "Осіння Рапсодія" опублікувала цікаві історії із життя, включаючи й навчання у гімназії, неповторні миті юності.

"Совєтський фронт підходив чим раз ближче, в місті зростала паніка. Мама готувалася залишати все і від’їжджати на Захід…",  такими сумними рядками Надія оповідала про підготовку та виїзд із рідного містечка.

Доля не завжди була ласкава до Надії, були втрати, проте вона благословляє Бога і дякує за опіку.

"… Людство колись пробудиться з кошмарного сну і звернеться обличчям до сонця, добра і краси. Але це вже прийде по мені. І це буде нормальний порядок речей, бо людей дуже мало, а стежкидоріжки мойого колишнього життя позаростали травою… ",  останні слова автора. Ця книжка, сповідьспогад, сподіваюся, буде цікава читачам.

Наталія САГАНСЬКА,
студентка факультету журналістики
ЛНУ імені І. Франка.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальській райдержадміністрації відбулося представлення новопризначеного військового комісара району

8 жовня в Сокальській райдержадміністрації відбулося ...