Home / Короткий огляд подій / У Сокальську центральну районну бібліотеку надійшли книжки із Канади

У Сокальську центральну районну бібліотеку надійшли книжки із Канади

Завдяки сокальчанці Оксані Гайдук у Сокальську центральну районну бібліотеку ім. В. Бобинського надійшли книжки із Канади. Колишня сокальчанка Надія Хмара, яка проживає в Монреалі, стала автором книгиспогадів про свою Батьківщину. Доля занесла її у чужі краї, проте сокальчанка не забуває про рідну Україну.

У книжці вона розповідає про свою розлуку із Сокальщиною та непросте життя за океаном. "Довелося боротися не лише за збереження фізичного існування, але й за те, щоб світло любови й пошани до всього рідного не погасло в моїй душі",  пише у вступі авторка.

Книжка-спогади "Позаростали стежкидоріжки" складається з 21 розділу, проте розпочинає книгу Надія саме із історії м. Сокаля. Розповідає про дитинство та батьків. Будучи гімназисткою, вела свій щоденник, у розділі "Осіння Рапсодія" опублікувала цікаві історії із життя, включаючи й навчання у гімназії, неповторні миті юності.

"Совєтський фронт підходив чим раз ближче, в місті зростала паніка. Мама готувалася залишати все і від’їжджати на Захід…",  такими сумними рядками Надія оповідала про підготовку та виїзд із рідного містечка.

Доля не завжди була ласкава до Надії, були втрати, проте вона благословляє Бога і дякує за опіку.

"… Людство колись пробудиться з кошмарного сну і звернеться обличчям до сонця, добра і краси. Але це вже прийде по мені. І це буде нормальний порядок речей, бо людей дуже мало, а стежкидоріжки мойого колишнього життя позаростали травою… ",  останні слова автора. Ця книжка, сповідьспогад, сподіваюся, буде цікава читачам.

Наталія САГАНСЬКА,
студентка факультету журналістики
ЛНУ імені І. Франка.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахтарям ДП Львівугілля повністю погасили борг по зарплаті за січень 2018 року

В понеділок, 12 березня за інформацією ...