Home / Короткий огляд подій / У Тартакові відбулася презентація міжнародного туристичного мініпроекту «Підвищення туристичної привабливості (палац Урбанських)»

У Тартакові відбулася презентація міжнародного туристичного мініпроекту «Підвищення туристичної привабливості (палац Урбанських)»

Мініпроекти здійснюються в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», який впроваджує представництво Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Швейцарського бюро співпраці в Україні. В заходах взяли участь керівник апарату РДА Марія Христинич, заступник голови районної ради Володимир Чуб, Тартаківський сільський голова Степан Орловський, голова представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, представники Українського фонду «Благополуччя дітей», ЗахідноУкраїнського ресурсного центру, місцевої громадської організації «За розвиток села»,  громада. Тартаківська громадська організація «За розвиток села» не вперше бере участь у різноманітних міжнародних мініпроектах. Минулого року був виграний грант і встановлено спортивний майданчик у  Романівці та дитячий – у Тартакові. Тепер сільська громада втілюватиме в життя проект, пов”язаний з туристичним розвитком території.

Наш кор.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Скликається чергова сесія Сокальської районної ради

27 червня 2018 року, о 10 ...