Home / Стислий огляд подій / Учні з Сокаля відвідали місцеву пожежну частину

Учні з Сокаля відвідали місцеву пожежну частину

Під час акції під таким гаслом відбулася екскурсія для учнів 10 класу Сокальської ЗШ IIII ст. №4 у 22-у державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у Львівській області. Її співробітники нагадали школярам правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, розповіли про основні причини виникнення загорянь, наслідки пожеж. Крім того, роз’яснили правила поведінки при виникненні надзвичайних подій. Також вогнеборці продемонстрували спеціальні автомобілі, бойове спорядження та технічне обладнання, які представники мужньої професії використовують при ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій. Ознайомили працівники Служби порятунку «101» дітей і з побутом та умовами роботи полтавських рятувальників.

Також, учні школи мали змогу одягти окремі елементи бойового спорядження вогнеборців та посидіти у спеціальних автомобілях, загасити умовну пожежу, уявивши себе на мить справжніми рятувальниками – людьми, які незважаючи ні на що, по першому виклику виїжджають на допомогу громадянам.

Олег БОРИС, провідний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, капітан служби цивільного захисту.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...