Home / Короткий огляд подій / УПА – 68 А НІБИ ВЧОРА

УПА – 68 А НІБИ ВЧОРА

З 20 вересня у Сокальській гімназії імені Олега Романіва триває виставка художніх творів Степана Івасейка "Паролі повстанської битви". Про презентацію, яка відбулася за участю автора, ви вже мали змогу прочитати на сторінках часопису "Голос знад Бугу". За останні два тижні виставку переглянули всі гімназисти, а також чимало учнів із усіх шкіл міста, навіть учні НВК "Школасад" разом із учителями завітали, щоб  подивитися картини нашого земляка.

Про авторський задум митця, а також про історію написання картин і їх символізм розповідали екскурсоводи – учні 10А класу Христина Дубик, Олена Томчук, Валентина Крицька. Після спілкування з автором  Степаном Івасейком  вони зуміли передати ще й той глибокий патріотизм, яким пронизане кожне полотно. 29 картин, кожна з яких розкриває велич і трагізм епохи УПА, 68 річницю якої ми відзначаємо цього року, нікого не залишили байдужими. Вони закарбувалися в пам’яті відвідувачів,  гартуючи їхній дух. У дитячих очах загорялися вогники: захоплення героїзмом і бажання бути схожими. Сподіваємося лише, що зможуть у майбутньому реалізувати свій потенціал у мирній праці на благо незалежної і сильної держави.

Христина ПРОЦИК,  учениця Сокальської гімназії імені Олега Романіва. 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...