Home / Стислий огляд подій / До війська – кроком руш!

До війська – кроком руш!

Людно було біля Сокальського райвійськкомату 9 квітня. Цього дня відправляли першу партію юнаків до війська.

На плацу вишикувались вісім юнаків. Вперше виконують команду: "Рівняйсь! Струнко!" В. Бобко, М. Вовчак, О. Марчук, О. Вордзаль, Д. Мавдрик, О. Яцишин, А. Матяшок, В. Лешик. З напутніми словами до них звертається військовий комісар, підполковник Микола Лисак:

– Сьогодні у вас визначний момент у житті: ви йдете служити до війська. Це почесний і відповідальний обов'язок. Будьте ж гідними захисниками Вітчизни. Виправдайте довір'я старших. Здоров'я вам, успіхів у службі.

Хорошої служби юнакам також побажав завідувач сектору взаємодії із правової, організаційної, мобілізаційної, оборонної роботи та запобігання і виявлення корупції Сокальської РДА Володимир Шевчук:

– Віднині ви стаєте захисниками своєї землі. Ми покладаємо на вас великі надії. Бажаю вам хорошої служби, щоб батьки дочекались вас здоровими, а дівчата не повиходили заміж.

Юнаків також привітав головний спеціаліст Червоноградської міської ради Іван Васько.

Будьяка справа у нас, в т.  ч. і воїнська, розпочинається з молитви. Тож отець Іван поблагословив юнаків на ратний труд, освятив свяченою водою, подарував образки.

Урочиста частина закінчилась. Останні обійми, прощання з батьками, коханими, друзями,  і хлопці сідають в автомобіль  здрастуй, нове солдатське життя!

Запитую у Миколи Лисака, чи буде осінній призов до війська і чи багато юнаків, правдами і неправдами, намагаються відкараскатися від військової служби. Він каже, що дати відповідь на це важко, бо є багато важливих питань, які потрібно вирішувати на державному рівні. До того ж, вже давно набирають юнаків на контрактну службу. Медики констатують, що здоров'я призовників з кожним роком погіршується: у них падає зір, є захворювання хребта, плоскостопість… Зрештою, і цього дня бракувало одного призовника  він захворів.

Що ж, кажуть, що тепер тільки ліниві не намагаються уникнути служби у війську. І це прикро, бо саме воно перетворює юнаків на справжніх чоловіків: відповідальних, мужніх, загартованих. А саме таких зараз бракує.

Валентина БЛУДОВА.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...