Home / Стислий огляд подій / В Белзі проводяться роботи з освітлення вулиць та ремонту доріг

В Белзі проводяться роботи з освітлення вулиць та ремонту доріг

Белзький міський голова Володимир Муха, інформуючи про те, чим нині живе старовинне місто, з радістю повідомив, що 14 жовтня, на День міста, буде урочисто відкрито Белзьке поштове відділення, нині там закінчують капітальний ремонт.

Ще одну нагальну проблему на певному етапі вдається завершити. Міська влада активно працює над проведенням хоча б на центральних вулицях міста освітлення. У вечірній час вже освітлюються вулиці Витківська, одна з найдовших у місті, Польова, Міцкевича, половина Січових стрільців, а нині проводять роботи на іншій її частині, а також по вулицях Грушевського, Вокзальній і Богдана Хмельницького.

Працює міська влада і над вирішенням ще одного актуального не лише для Белза, а й для усього нашого терену, питання  ремонту доріг. Нині такі роботи ведуться по вул. Польовій. Закупили бордюри і до кінця року їх викладуть між тротуаром та автотрасою.

Конкретних задумів і на майбутній рік у міського голови Володимира Мухи достатньо. І це не просто мрії, а обгрунтовані, обдумані, фінансово прораховані справи. Однією з них міський голова поділився. Белзька міська рада виграла гранд по мініпроектах на встановлення дитячого майданчика, який буде облаштований у дуже гарному місці, у парку, неподалік Народного дому. "Я собі уявляю, як буде тішитися малеча, говорить Володимир Муха, бо у нас є два спортивні майданчики, тут займається спортом молодь, а от наймолодші белзяни не мали розваг, сподіваюся, що вони шануватимуть гойдалки, гірки, лавочки. Цей дитячий майданчик буде гарним місцем відпочинку, як для дітлахів, так і для їх батьків".

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчан просять 22 січня вивісити Державний Прапор України на будинках

Звертаємося до громадськості Сокальщини 22 січня ...