Home / Короткий огляд подій / В яких випадках відеореєстратор стане нам у нагоді?

В яких випадках відеореєстратор стане нам у нагоді?

Що записано реєстратором – не вирубати сокирою

Відеореєстратор записує що відбувається перед машиною, хороше, погане, проблеми з міліцією, ДТП, відеореєстратор же не розуміє, що йому знімати. Він може стати свідком різних ситуацій – його свідчення будуть вагомим аргументом. Будь-який суд розглядає записи відеореєстратора для вирішення розглядів, що може допомогти водієві виграти справу, якщо інших доказів немає.

Як вибрати відеореєстратор ?

Вибирати відеореєстратор бажано той, що поменше, без всяких «наворотів» – вони будуть припадати пилом в автомобілі. Бажано щоб якість зйомки було досить високою. Особи повинні проглядатися чітко.

Компанії, які організувати онлайн замовлення таксі в Києві обладнають таксі відеореєстраторами. Тому хамство, погане ставлення до водія і розгляд з ДПС йому не страшні. Замовлення таксі в Києві може подорожчати, але безпека важливіше. Відомо, що безпечний проїзд може заощадити нерви і вберегти клієнта і таксиста від НЕ порядних співробітників ДПС.

Трохи випив ? За кермо ні ногою!

У Києві водіїв спійманих п'яними штрафуватимуть у багато разів суворіше, ніж раніше. Таксі Києва надає послуги тим, хто не може самостійно вести авто.

Тепер підпилих водіїв на дорогах зменшиться. Нарешті настає спокійний час для адекватних водіїв і пішоходів. 10 грудня цього року було підписано новий закон, який покликаний вигнати нетверезих водіїв з доріг Києва.

А воно того варте?

Якщо водій напідпитку буде спійманий йому загрожує штраф до чотирьох тисяч гривень. Чимала сума, можливо це дозволить водіям зрозуміти, що не можна керувати машиною по п'яні. Також, в деяких випадках водія можуть зовсім позбавити прав або в крайньому випадку заарештувати на тиждень.

Двічі спійманий – прощай машина !

За умовами закону, людина, яка буде спійманий п'яним повторно, цілком може позбутися машини. Так за рецидив неправильної поведінки на дорозі загрожує вилучення автомобіля та позбавлення прав. Хороше покарання для тих, хто найчастіше винні в ДТП.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Рятувальники розповіли про безпеку малюкам із Центру дитячого розвитку «Леосад»

8 листопада рятувальники завітали до Центру ...