Home / Короткий огляд подій / В Комареві на Сокальщині вшанували провідника ОУН

В Комареві на Сокальщині вшанували провідника ОУН

Нещодавно у Народному домі села Комарів відбувся літературномузичний вечір, присвячений Провідникові ОУН Степанові Бандері. Про нього як борця за волю України проти польських шовіністів, німецьких фашистів та комунобільшовицьких окупантів, вела мову автор цих рядків: «…Тепер маємо незалежну тільки ще не українську Україну, її символіку і за це віддав своє життя Степан Бандера зі 47ми тисячами повстанців. І ВОНИ ПЕРЕМОГЛИ! Президент В. Янукович повинен подякувати сьогодні ще багатьом живим членам ОУНУПА, (та й вибачитися), бо якби не їхня боротьба за незалежність України під керівництвом Степана Бандери (і не тільки) – Віктор Янукович не був би Президентом Незалежної України, з її синьожовтим прапором, тризубом, гімном «Ще не вмерла Україна», а Україна була б, як і сотні літ, рабою Москви».

Із великим задоволенням глядачі в залі слухали пісні чоловічого ансамблю під керівництвом Михайла Антонюка. Особливо приємно, що в ансамблі співає о. Тарас Гнатів, це свідчить, що вірність Богові і Україні панує і серед наших священиків. Бо ж і батько Степана Бандери – священик о. Андрій – сповідував велику любов не лише до Бога, а й України, через що його розстріляли більшовики 10 липня 1941 року. Адже духовність і патріотизм – нероздільні, інакше нація гине.

Героїзм і незламність ОУНУПА, Героя України Степана Бандери оспівували в піснях «Йшли селом партизани», «Ох, як люблю ті наші гори», «Ой, у лісі на полянці».

Вірші про провідника ОУН читали учні Комарівської початкової школи під керівництвом вчительки Оксани Іванець та завідуючої бібліотекою Марії Поспіх, котра ще й організувала у залі виставку книг про великого борця за волю України. Присутні нагородили оплесками юних декламаторів: Надію Сімкевич, Михайла Ващука, Олега Галушку, Юлю Лисак, Романа Гнатіва, Галину Галушку.

В кінці концерту, після того, як всі присутні виконали гімн України, директор ПАФ «Білий Стік» Олег Іванчина та Волицький сільський голова Надія Білик подякували за цей високопатріотичний захід, який засвідчив, що пам’ять про борцівгероїв і Степана Бандеру вічно житиме у серцях поколінь. Це робимо заради нашої молоді, бо якщо втратимо її, то втратимо державу.

Марія КОРОЛЬ, голова осередків сіл Волиці і Комарева партії «За Україну» та виховник «ЮнСічі» куреня імені П. Сагайдачного.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

дтп маршрутка Сокаль Львів

Біля Боянця у ДТП потрапила маршрутка Сокаль-Львів

Пригода сталась біля села Боянець, на ...