Home / Короткий огляд подій / Вчергове про бездоріжжя України….

Вчергове про бездоріжжя України….

Голова райдержадміністрації Н. Карташова провела нараду, на якій розглянуто питання щодо стану дороги Сокаль-Перетоки (на відтинку Скоморохи-Перетоки). У ній взяли участь начальник філії Сокальський "Райавтодор" Володимир Белецький, депутат районної ради Анатолій Василишин, Скоморохівський сільський голова Надія Гібляк, старший державний автоінспектор ВДАІ Ярослав Шпак.

Як зазначила голова РДА, жителі с. Скоморохи вже зверталися до неї зі скаргою на незадовільний стан дороги до Перетік, внаслідок якого "Школярик" не може доїхати до школи і діти змушені йти пішки від початку села. Тоді Н. Карташова дала доручення керівництву філії Сокальський "Райавтодор" привести цей відтинок дороги до належного стану. Проте доручення не виконане.

Начальник "Райавтодору" В. Белецький пояснив це відсутністю матеріалів і повідомив, що 15 лютого роботи по ремонту дороги розпочали.

Під час наради зазначалося, що руйнування дороги СокальПеретоки відбувається з двох причин: внаслідок перевезення Іваничівським цукровим заводом великогабаритним транспортом цукрових буряків та через відсутність водовідведення.

Райдержадміністрація вже зверталася до керівництва підприємства щодо надання допомоги у ремонті вищезгаданої дороги, проте відповіді не отримала. Вирішено запросити представників цукрового заводу в райдержадміністрацію, на нараду з цього питання. Депутат районної ради Анатолій Василишин зауважив, що філія Сокальський "Райавтодор" роботи з утримання доріг району виконує незадовільно, тому це підприємство необхідно ліквідувати.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

дтп маршрутка Сокаль Львів

Біля Боянця у ДТП потрапила маршрутка Сокаль-Львів

Пригода сталась біля села Боянець, на ...