Home / Короткий огляд подій / В Сокалі вшанували жертв політичних репресій

В Сокалі вшанували жертв політичних репресій

15 травня у Благодійному фонді "Карітас" було людно. Працівники Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з БФ "Карітас" організували зустріч для одиноких громадян та людей похилого віку. Насамперед присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх жертв політичних репресій, опісля ансамбль "Надвечір'я" територіального центру виконав молитву "До Пресвятої Богородиці", яку підтримав зал. Далі лунали вірші, патріотичні пісні, а також теплі щирі слова присвяти та побажань усім матерям. Отець Ярослав Кащук благословив присутніх та сказав, що українці зазнавали репресій з боку влади у різні часи. І нині вони потерпають у Криму, на сході України, де є сепаратисти. Він також подякував матерям за їх любов та відданість дітям, яким вони присвячують своє життя.

Захід майстерно вела Іванна Павлик. Опісля на присутніх чекав солодкий стіл, який організували для них колектив територіального центру та БФ "Карітас".

Самотні люди ще довго сиділи та гомоніли: одні згадували минуле, інші  переймалися сьогоденням, яке є дуже тривожним та важким. Всі вони були задоволені, що прийшли на цей захід.

Ігор ОЛІЩУК,
завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру.

отець Кащук в територіальному центрі м.Сокаль

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА звітував про роботу у 2017 році

У понеділок, 12 березня, відбувся звіт ...