Home / Короткий огляд подій / В Сокалі одружилися переселенці зі Сходу України

В Сокалі одружилися переселенці зі Сходу України

Нещодавно в Сокальському відділі ДРАЦС відбулося незвичне одруження. На рушник подружнього життя стали двоє переселенців зі Сходу України.

Наречена – 31річна Єлизавета Галушко та 34річний Олександр Данченко на реєстрацію одруження прийшли у гарних українських вишиванках. Молодята аж сяяли від радості. Обоє родом з Луганської області, де нині ведуться бойові дії. У Сокаль спершу переїхала мама Олександра із сестрою, тут оселилися і, побачивши приязнь сокальчан, покликали сюди і сина, Олександр у Сокалі живе уже півроку. Молодята познайомились по телефону, переживавши за кохану, як їй живеться в умовах війни, Олександр запросив її переїжджати на Сокальщину до нього. Єлизаветі було страшно, але, роздумавши, таки поїхала до коханого. І тепер каже, що не шкодує, бо в Сокалі їм комфортно живеться, люди з розумінням ставляться до переселенців.

За словами начальника відділу ДРАЦС Віри Шавалюк, це перша пара переселенців, які одружуються на Сокальщині. Проблем із реєстрацією одруження не було, бо обоє мали українські паспорти.

Молодят з одруженням вітали працівники благодійного фонду «КарітасСокаль», які допомогли родині тут адаптуватися, друзі, мама і сестра Олександра. Вони щасливі за молоду пару, що ті нарешті разом на мирній землі. Щасливого їм подружнього життя!

Ольга ДИЛИН.

В Сокалі одружилися переселенці зі Сходу України

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З 9 жовтня в Червонограді буде проводитися промивка водомереж – запасайтеся водою

Відповідно до повідомлення адміністрації КП “Червоноградводоканал”, ...