Home / Короткий огляд подій / В Сокалі відбувся семінар про землеустрій

В Сокалі відбувся семінар про землеустрій

16 листопада у Сокалі громадський рух "Зарваницька ініціатива" провів семінар, присвячений висвітленню небезпек і загроз, які несе в собі майбутня земельна реформа. Висвітлював проблематику експерт з питань землеустрою, активіст "Зарваницької громадської ініціативи" Петро Коваль. Мета семінару  спільно виробити бачення змін земельного устрою в Україні. Аналогічні обговорення цього питання громадський рух організовує в різних регіонах Західної України.

На зустрічі були присутні депутати, сільські голови Сокальського району, представники Сокальської міської та районної рад, землевпорядники та люди, для яких ця тема є цікавою та актуальною.

На переконання "Зарваницької ініціативи", основною метою земельної реформи повинно бути ефективне використання родючих українських грунтів, а левова їх частка зберігатись за українськими селянамиземлеробами, а не за олігархами чи іноземними латифундистами. На семінарі також обговорили питання, яким чином захистити селянина від втрати земельного паю та як правильно і ефективно захищати земельні права. Учасники заходу дійшли висновку, що повинно бути кількісне обмеження розміру землеволодіння, досконала нормативноправова база, зокрема земельний кадастр та ефективна система контролю за якістю земель, як на момент продажу, так і надалі. Також необхідно створити сприятливі кредитні умови для фермерів та забезпечити широке інформування населення щодо їхніх прав та обов"язків, пов"язаних з володінням, використанням та розпорядженням землею.

Наш кор.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині тривають Дні профілактики патології шийки матки та молочної залози

До 19 жовтня на Сокальщині проходитиме ...