Home / Короткий огляд подій / В Сокалі вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

В Сокалі вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

25 березня минуло дванадцять років з дня трагічної загибелі у автокатастрофі під Києвом на автотрасі Київ-Золотоноша лідера Народного Руху України В’ячеслава Чорновола. У Сокалі на площі Січових стрільців з ініціативи районної організації політичної партії "За Україну" відбулося пам’ятне віче. Вшанувати світлу пам’ять Героя України, багатолітнього політв’язня, голови НРУ зібралося кілька десятків сокальчан. З скорботними словами до присутніх звернулися Олег Солодяк, Марія Поліщук, Марія Сокіл, які наголосили, що пам’ятають Чорновола щодня, згадують у найважчі моменти, коли бракує оптимізму. Валентина Скибінська сказала, що сокальчани були на похороні Чорновола. І такої багатолюдної процесії Київ не пам’ятає.

Союзянки Сокальського осередку заспівали кілька патріотичних пісень. Закінчилося віче Гімном України, за яку так вболівав В’ячеслав Чорновіл.

Надзвичайно приємно, що вшанувати світлу пам’ять відомого політика прийшли маленькі діти, які тримали у руках запалені лампадки. А це значить, що в України є майбутнє.

Ольга РОМАНЮК.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині на вихідних оголосили штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з ...