Home / Короткий огляд подій / В Сокалі встановлено чудовий майданчик для малечі

В Сокалі встановлено чудовий майданчик для малечі

Вулиця Героїв УПА  одна із найбільших у Сокалі. Нещодавно тут, поблизу дитячого садочка №8 та піцерії "Фігаро", встановили дитячий майданчик.

За ініціативи міської ради, завдяки небайдужим людям, спонсорам, які долучилися до його встановлення, тепер діти мають чудове, затишне місце відпочинку.

Діти з радістю ліплять фігурки з піску, спускаються з гірки, гойдаються, а в цей час їх батьки, дідусі та бабусі можуть відпочити на лавочках, які поруч.

Молоді мами говорять, що їх діти дуже зраділи такому майданчику, який тут облаштували напередодні свята Миколая.

Як розповів заступник міського голови Сокаля Олег Олійник, місце для встановлення дитячого майданчика обрали не випадково, адже поруч знаходиться дошкільна установа, чимало багатоповерхівок, у яких проживають сім’ї з дітьми.

Львівська обласна рада та облдержадміністрація прийняли Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 20112015 роки. Дізнавшись про це, працівники Сокальської міської ради, БФ "Карітас”Сокаль (менеджер Мар’яна Яремчук), ГО "Фонд міст" (голова Микола Пивоварчук) написали проект "Подаруй сонце дітям" за тематичним напрямком "будівництво, реконструкція, придбання та встановлення споруд для відпочинку та побуту громадян, дитячих майданчиків, пам’яток архітектури тощо за місцем проживання громадян".
Коли проект був завершений, його подали на конкурс. Після підведення підсумків проект Сокальської міської ради "Подаруй сонце дітям" увійшов в двадцятку переможців конкурсу мікропроектів у Львівській області.

Умови конкурсу передбачають співфінансування проекту: 50% вартості дитячого майданчика складають кошти з обласного бюджету, а іншу частину повинні фінансувати з місцевого бюджету, а також спонсори або жителі Сокаля.

Загальна вартість встановлення дитячого майданчика по вул. Героїв УПА складає 98 тис. грн. За рахунок коштів з обласного бюджету буде профінансовано 34700 грн., з міського  37400 гривень. До встановлення дитячого майданчика долучилися спонсори  підприємці Оксана Голяр (кафебар "Багіра"), Наталія Хомин, Василь Пекар, але основними стали Ростислав та Людмила Фігурки (піцерія "Фігаро").

Далі постало питання, де ж придбати хороше обладнання для дитячого майданчика? Конкурсна комісія при Сокальській міській раді, разом із підприємцями Людмилою та Ростиславом Фігурками, зпоміж чотирьох українських підприємств, які виготовляють сертифіковане гарантійне обладнання для дитячих майданчиків, надали перевагу ТзОВ "КСІЛУкраїна" (м. Київ).

В рамках проекту на дитячому майданчику встановили два ігрових комплекси для різновікових груп дітей, карусель, гойдалки на стійках, дві качалкибалансири, пісочницю, лавочки. Залишилось його обгородити і поставити смітники, є спонсори, готові допомогти.

Олег Олійник підкреслив, що цей проект не змогли б реалізувати, якби його не підтримали депутати обласної ради Ганна Костюк, Роман Швед, Андрій Кінах, Олександра Небожук. Цей майданчик можна розширити, облаштувати, є ще місце на встановлення додаткового ігрового обладнання, непогано було б ще й встановити освітлення. Але щоб все це зробити, потрібно, щоб долучилися мешканці прилеглих будинків, небайдужі громадяни, адже ця добра справа робиться для їхніх дітей, і вони повинні її підтримати.

Майданчик виблискує новим дитячим обладнанням, на ньому безтурботно бавляться малюки. Як добре, що міська влада зробила крок назустріч малечі. Але громадяни міста, місцеві парубки повинні бути свідомими і не нищити те, що дарує щастя дітям. Хочеться вірити, що жодна хуліганська рука не підніметься на дитячий майданчик, на ньому бавитимуться малюки ще багато років, адже вони – наше майбутнє і яким воно буде,  залежить від кожного з нас.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З 9 жовтня в Червонограді буде проводитися промивка водомереж – запасайтеся водою

Відповідно до повідомлення адміністрації КП “Червоноградводоканал”, ...