Home / Стислий огляд подій / У Сокальському Ощадбанку змінено керівника

У Сокальському Ощадбанку змінено керівника

14 січня відбулось представлення працівникам Ощадбанку нового керуючого – Світлани Ксьонжик, яка до цього часу займала посаду начальника фінансового управління Сокальської райдержадміністрації. Ігор Барило, який дотепер керував Ощадбанком, пішов працювати у м. Червоноград.

Начальник Львівського обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк України» Олександр Рибай зазначив: «Деякий час відділення ТВБВ №10013/0257 м. Сокаль було без керівника. Ми шукали людину, яка очолить Ощадний банк району, тому що робота банку, працівників залежить від керівника. Світлана Михайлівна довгий час була основним фінансистом району, тому, думаю, вона вміє не тільки рахувати гроші, а й заробляти їх. Бажаю їй плідної праці в банківській сфері. Хочу подякувати попередньому керівнику Ощадбанку – Ігореві Барилу, за час його роботи Сокальський район вийшов на п’яте місце у Львівській області, що є вагомим показником. Своєю настирливою працею Ігорю Григоровичу вдалось підняти заробітну плату працівникам, за що йому велика подяка. Він молодий, перспективний, йому треба рости, а так склалось, що в Червонограді була вакантна посада керівника Ощадбанку, тож ми запропонували йому цю роботу, і думаю, не помилились».

Голови Сокальської районної ради та райдержадміністрації Ігор Дацюк та Наталія Карташова також подякували І. Барилу за сумлінну роботу і побажали успіхів на новому місці. А Світлані Михайлівні Ксьонжик побажали хороших показників, плідної праці, нових клієнтів та запевнили, що завжди підтримуватимуть Державний банк.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Діброва у криниці було виявлено тіло місцевого мешканця

Вчора, 12-го січня, на Сокальщині чоловіка ...