Стислий огляд подій

Протягом 14–17 травня у Львові проходила Спеціальна Олімпіада України

Це міжнародний турнір, у якому взяли участь представники з 15 областей України та п’яти країн Європи (Польща, Литва, Латвія, Естонія, Румунія, Данія). У категорії молоді з вадами моторики у змаганнях з настільного тенісу виступила берегівчанка Вікторія Надь.

У фіналі під час запеклої боротьби наша школярка виграла у суперниці з Дніпропетровська. Вікторія посіла переш місце та отримала пам’ятну медаль Спеціальної Олімпіади.  Вікторія займається у Берегівському відділенні спортивної школи інвалідів під керівництвом досвідченого тренера Продана Івана Васильовича. Вона багаторазова переможниця та призерка Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе».

Так, минулого року талановита берегівчанка зайняла на цих всеукраїнських змаганнях перше місце. Тому зараз Вікторія готується до захисту цього титулу, адже вже з 15–25 липня стартує вже цьогорічна спартакіада.

Вікторія Надь також вже за результатами шести турів достроково стала володаркою Кубку міського голови з настільного тенісу серед дівчат.

Також міський голова Берегова Золтан Бабяк нагородив Вікторію Надь у рамках стипендіальній програмі «Кращий спортсмен міста 2014 року» в  номінації «Особи з обмеженнями у здоров’ї».