Home / Короткий огляд подій / В Угнові відбулися урочистості в рамках Угоди про співпрацю між м. Угнів та гміною Ульгівок

В Угнові відбулися урочистості в рамках Угоди про співпрацю між м. Угнів та гміною Ульгівок

В Угнові відбулися урочистості в рамках Угоди про співпрацю між м. Угнів та гміною Ульгівок Томашівського повіту. У 1947 році чимало угнівців виселили, більшість опинилася на території Польщі. Проте вони та їх нащадки завжди відвідують рідне місто на день святого Антонія. Цього року гості з Польщі пройшли через спеціально влаштований піший перехід на правому березі р. Солокія, там де колись починалося місто, біля вікового млина, будівля якого і досі привертає увагу гостей Сокальщини. Польську делегацію очолював війт гміни Ульгівок Лукаш Клембек. До її складу увійшли священнослужителі, громада гміни Ульгівок. Свято розпочалося урочистим Богослужінням в місцевому костелі.

Відбулася святкова програма, організована працівниками Народного дому, викладачами й вихованцями місцевого професійного училища №77.

Учасників заходу привітали очільники району Ігор Дацюк та Микола Мисак, Угнівський міський голова Михайло Осміловський. Гості відвідали краєзнавчий музей,  оглянули старовинні експонати.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

дтп маршрутка Сокаль Львів

Біля Боянця у ДТП потрапила маршрутка Сокаль-Львів

Пригода сталась біля села Боянець, на ...