Home / Короткий огляд подій / У Варшаві відбулася Міжнародна конференція адміністрації і рятувальних служб району

У Варшаві відбулася Міжнародна конференція адміністрації і рятувальних служб району

4 квітня у готельному комплексі «Варшава» (с. Малехів Жовківського району) відбулася Міжнародна конференція адміністрації і рятувальних служб району «Співпраця заради безпеки» в рамках проекту «Підвищення ефективності транскордонної системи реагування на екологічні ризики: Томашів Любельський – Жовква – Сокаль». На ній підсумована реалізація на території Львівської області одного з пріоритетних проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізовувався в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» 2007-2013 рр.

У конференції, зокрема, взяли участь: заступник голови Львівської ОДА Сергій Василенко, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, заступник голови Сокальської РДА Лариса Фарин, голова Жовківської районної ради Тадей Швай, голова Жовківської РДА Степан Ціолковський, президент фонду «Міжнародна співпраця для Жовкви» Володимир Герич, делегація представників депутатського корпусу районної ради та сільських голів Сокальщини і Жовківщини та інші.

Польську сторону представили староста Томашівського повіту Ян Ковальчик, віцеконсул Генерального консульства РП у Львові Марцін Зіневич та ін.

Фоторепортаж про цю конференцію – в наступному номері газети.

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Сумах ліцеїсти «Кадетського корпусу» та прикордонники провели акцію, спрямовану на підтримку бійців у зоні проведення ООС

Державна прикордонна служба України продовжує опікуватися ...