Home / Короткий огляд подій / Важливе питання для Перемислович – дитячий садок

Важливе питання для Перемислович – дитячий садок

Голова РДА Микола Мисак зустрівся з Жужелянським сільським головою Володимиром Мончуком, директором Перемисловицької ЗШ І ст., депутатом сільської ради Галиною Шурмою, депутатами сільської ради Мироном Вітиком, Богданом Матвійчиною, Наталією Заблоцькою та Іриною Кобак по питанню щодо відкриття дитячої дошкільної установи в с. Перемисловичі.

Жужелянський сільський голова В. Мончук повідомив, що в Перемисловичах є 27 дітей дошкільного віку. У селі функціонують два цегельних заводи, які потребують робочої сили, проте батьки не можуть туди влаштуватися, оскільки не мають з ким залишати малолітніх дітей. Тому назріла необхідність будівництва в Перемисловичах дитячого садка. Інший варіант  реконструкція під дитячу дошкільну установу комунальної будівлі, яка належить сільській раді. Голова райдержадміністрації М. Мисак зазначив, що у Програмі соціальноекономічного та культурного розвитку Сокальського району на 2012 рік вже передбачено завершення будівництва СШ III ст. з двома дошкільними групами і ФАПу у Пристані та дитячих яселсадка на 90 місць у Сільці. Тому питання відкриття дитячої дошкільної установи у с. Перемисловичі може бути включено у Програму на 2013 рік. Керівництво райдержадміністрації спільно з відділом освіти проаналізують це питання та вивчать варіанти його вирішення.

Любов ЛУЦІВ.  

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...