Home / Короткий огляд подій / ВБИВАЮТЬ ЛЕБЕДІВ НЕЛЮДИ..

ВБИВАЮТЬ ЛЕБЕДІВ НЕЛЮДИ..

Минулої суботи розпочалося полювання на пернату дичину. Цього часу з нетерпінням, напевно, чекали ті, хто закоханий у природу і йде дійсно з рушницею на полювання як на відпочинок. Але важко зрозуміти випадок, що стався цього дня на ріці Західний Буг в післяобідню пору, поблизу дамби біля Скоморох. Як повідомив редакцію депутат районної ради, голова комісії з питань охорони здоров"я, екології, фізкультури і спорту Станіслав Дасюк, застрелено чотирьох лебедів. Стріляли двічі після криків "Воздух". Зграя лебедів пролітала над рікою: за першим разом вбито двоє птахів, і коли вони повернули ключем назад, чиясь варварська рука знову натиснула на курок – на воду впало ще два лебеді.

Про цей жахливий випадок повідомлено Сокальський райвідділ внутрішніх справ, туди очевидці доставили одного лебедя. Редакція сподівається, що правоохоронці проведуть розслідування і встановлять особу чи групу осіб, які так нещадно поглумилися над лебедями. Це просто варварство.

Василь СОРОЧУК.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...