Home / Короткий огляд подій / ВЕЧІР ДУХОВНОЇ ПІСНІ

ВЕЧІР ДУХОВНОЇ ПІСНІ

Через молитву і духовну пісню наблизитись до Бога – така концепція концерту “Молитва – джерело світла і добра” учасників художньої самодіяльності с. Реклинець, з яким вони виступили перед своїми односельчанами. Його організували директор Народного дому Олександра Пенська, художній керівник Оксана Танчин і бібліотечний працівник Марія Коляда.

Церковно-релігійні пісні, духовні твори естрадного характеру у виконанні Наталії Макух, Марії Бусько, Ірини Годісь, Ірини Гриньох, Ірини Грушецької, Наталії Лев, Оксани Танчин, Олександри Пенської та в оранжуванні і музичному супроводі Михайла Федика нікого не залишили байдужими. У добре продуманому сценарії знайшлося місце для молитви “Отче наш” та тлумачення її сутності, діалогу між мамою і донечкою, як потрібно молитися. Адже у залі було багато дітей.

На зміну старшим учасникам художньої самодіяльності підростають діти. Виступи школяриків Роксолани Лев, Надії Підкови, Юлії Годісь, Христини та Юлії Білобран перетворилися на цікаву й зміс-товну музично-поетичну композицію.

А закінчився вечір спільним із залом виконанням “Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни”.

Тарас ЛЕХМАН.
м. Червоноград.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині на вихідних оголосили штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з ...