Home / Короткий огляд подій / Ветерани УПА отримають одноразову адресну допомогу

Ветерани УПА отримають одноразову адресну допомогу

З нагоди відзначення цьогоріч 14 жовтня 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії ветерани отримають одноразову адресну допомогу в розмірі 500 гривень.

Відповідне рішення ухвалила постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради на своєму засіданні 5 жовтня.

Виділення коштів здійснюється в межах “Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області”. Всього на цю мету скерують 761 тис. гривень. Слід додати, що на Львівщині налічується 1523 ветеранів УПА.

У Сокальському районі у день 75-річчя створення Української повстанської армії та Дня захисника України заплановано провести святковий концерт та урочисту сесію районної ради. На урочистостях заплановано вручити нагороди учасникам та родичам учасників Української повстанської армії.

Нагадаємо, 14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці на Львівщині урочисто відзначать 75-річчя створення Української Повстанської Армії, а також День захисника України.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Рятувальники в садочку «Соняшник» говорили про наслідки необережного поводження з сірниками та електроприладами

Рятувальники ДПРЧ №22 міста Сокаль завітали ...