Home / Короткий огляд подій / Відбулась нарада культосвітніх працівників Сокальського району

Відбулась нарада культосвітніх працівників Сокальського району

Її вела начальник відділу культури та туризму Сокальської райдержадміністрації Лариса Фарин. Вона, зокрема, відзначила, що хоч державний бюджет на наступний рік ще не прийняли, але вже зрозуміло, що перевести всіх працівників на повну ставку не вдасться. Мова швидше йтиме про оптимізацію, тому основне завдання  зберегти мережу культосвітніх закладів.

Далі Лариса Петрівна говорила про нові форми роботи, важливість християнського виховання, відзначення Різдвяних свят… Вона також подякувала працівникам Народного дому м. Великі Мости за традиційне відзначення пам’яті народного артиста України Назарія Яремчука і підкреслила, що це  багатий матеріал для патріотичного виховання молоді і його повинні використовувати і в інших Народних домах.

Директор районного Народного дому Ольга Мамуладзе підсумувала огляд вокальних ансамблів Сокальщини. Далі клубні і бібліотечні працівники працювали по секціях.

Валентина БЛУДОВА.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...