Home / Стислий огляд подій / Кожен квадратний метр землі сільськогосподарського призначення на Сокальщині має бути облікований

Кожен квадратний метр землі сільськогосподарського призначення на Сокальщині має бути облікований

“Кожен квадратний метр має бути облікований” – Роман Токай

8 грудня, в рамках навчання з аудиту земель сільськогосподарського призначення у Львівській області, в Сокальській райдержадміністрації відбулися навчання голів сільських, селищних, міських рад та аграріїв районів Львівщини.

У заході взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз, начальник відділу охорони земель головного управління Держгеокадастру у Львівській області Іван Буришин, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, перший заступник голови РДА Ірина Задолинна, заступник голови районної ради Василь Бойко.

Наталія Хмиз Докладно розповіла присутнім про землі державного, комунального та приватного значення. Відповідно зупинилася на етапах аудиту з кадастровим номером та без відповідної документації. Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації також зазначила що по кожному питанню є сформований пакет документів, які найближчим часом апарат адміністрації розішле на електронні пошти місцевих рад.

Відбулися навчання з аудиту земель сільськогосподарського призначення

Представник Львівської юстиції розповіла про введення у штат ради одиниці “Державного реєстратора у сільській місцевості” та “Сільського нотаріуса” , зазначивши, що остання одиниця є пілотним проектом у Львівській області.

Місцеві голови та аграрії району частково отримали відповіді на поставлені питання, що стосуються земельних правовідносин, ознайомились із початком введення моніторингу за задіянням земель державної власності, неуспадкованими ділянками та невитребуваними (нерозподіленими) земельними частками (паями).

Зазначимо, що аудит земель сільськогосподарського призначення в області проводять з метою уникнення використання земель із порушенням вимог земельного законодавства та недопущення соціальної напруги в аграрному секторі. Навчають голів сільських, селищних, міських рад та аграріїв працівники департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА спільно з Головним управлінням юстиції, Головним управлінням Держгеокадастру, Департаментом захисту економіки ГУ НП, органами прокуратури та ГУ НП у Львівській області.

За підсумками аудиту органи місцевого самоврядування отримують інформацію про земельні ділянки померлих громадян (неуспадковані) та невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї).

Нагадаємо, що аудит земель в області проводять згідно з розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації.

Відбулися навчання з аудиту земель сільськогосподарського призначення

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Діброва у криниці було виявлено тіло місцевого мешканця

Вчора, 12-го січня, на Сокальщині чоловіка ...